O firmie

Firma SOFMAX powstała w 2009 roku i od początku swojej działalności nastawiona jest na profesjonalne i poważne podejście do swoich klientów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której panuje bardzo dobra atmosfera, a osoby zatrudnione w naszej firmie to ludzie chętni do współpracy i bardzo zaangażowani w jej działalność. Doświadczenie oraz fachowość naszych sprzedawców zapewni Państwu bezpieczne i trafne zakupy. Działalność firmy ukierunkowana jest na sprzedaż części motoryzacyjnych do samochodów osobowych , dostawczych oraz wózków widłowych i maszyn przemysłowych. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w Rybniku, jak również internetową z możliwością wysyłki na całą Polskę. Posiadamy duży asortyment części motoryzacyjnych: od najtańszych zamienników do najwyższej jakości części, które są stosowane na pierwszy montaż w fabrycznie nowych samochodach.Współpracujemy z wieloma dostawcami i cały czas powiększamy naszą ofertę.

Jeżeli na naszej stronie internetowej nie znajdą Państwo poszukiwanej części, prosimy o kontakt, a my sprawdzimy jej dostępność.Oprócz dystrybucji części motoryzacyjnych zajmujemy się również regeneracją turbosprężarek. Ekspansywny rozwój naszej firmy oraz fachowa wiedza w dziedzinie motoryzacji została doceniona i zauważona co pozwoliło nam stać się sklepem firmowym firmy AUTO-TRANS IŁAWA działającej na rynku od 1996r. Firma jest oficjalnym dystrybutorem ETP ITALY, włoskiego producenta części do naprawy i regeneracji turbosprężarek oraz oficjalnym dystrybutorem części MAJORSELL ENGLAND, na których naprawiane są wszystkie typy sprężarek powietrza. Będąc w ścisłej współpracy oferujemy Państwu pełen asortyment turbosprężarek i sprężarek powietrza do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do maszyn rolniczych. W naszym sklepie firmowym mogą Państwo zostawić swoją uszkodzoną sprężarkę/turbosprężarkę do naprawy lub kupić nową. W 2018 roku otrzymaliśmy certyfikat Firmy Godnej Zaufania. W tym samym czasie uruchomiliśmy sklep internetowy z częściami motoryzacyjnymi dostępny na stronie http://sklep.autoczesci.rybnik.pl w którym znajdą Państwo szeroki wybór części i akcesoriów samochodowych. Jeżeli poszukują Państwo części do samochodu lub motocyklu to prosimy o przesłanie danych pojazdu:

producent, marka, rok, pojemność, w razie możliwości nr vin, a my przedstawimy Państwu naszą atrakcyjną ofertę. Zapraszamy do zakupów.